Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

 

Zapoznaj się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI I PLIKÓW COOKIES.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Poniedziałek, 17 czerwca 2024
Imieniny: Albert, Laura, Adolf
słonecznie
12°C

Informacje dla rodziców – rok szkolny 2023/2024

Ocena 0/5

Aplikacja dla rodziców. – ePrzedszkole.com.pl pomaga rodzicom. Zyskaj wygodny i bezpieczny dostęp do informacji dot. pobytu/ zgłaszania nieobecności dziecka/ oraz płatności – wejdź, czytaj  https://www.eprzedszkole.com.pl/

0płata za jedną godzinę usługi dot. pobytu dzieci objętych wych. przedszkolnym do końca roku szkolnego w roku kalendarzowym w którym kończą 6 lat, za każdą rozpoczętą godzinę faktycznego pobytu dziecka w przedszkolu wynosi 1,30 zł.  UCHWAŁA NR 436/LXVIII/23 RADY GMINY ŚWIERKLANY z dnia 20 czerwca 2023 r. w sprawie ustalenia opłat za świadczenia w publicznych przedszkolach prowadzonych przez Gminę Świerklany

 Pobyt i wyżywienie dziecka, wpłaty na numer rachunku: 91 8470 0001 2001 0035 2675 0002
Zasady poboru opłat za pobyt dziecka w przedszkolu.
Wniosek do pobrania pobierz
Zasady poboru za pobyt dziecka w przedszkolu dla których Gmina Świerklany jest organem prowadzącym – Zarządzenie Wójta Gminy – nr W.0050.15.2023

Rada Rodziców przy Przedszkolu nr 1 w Świerklanach/składka dobrowolna –
Numer rachunku: 49 8470 0001 2006 0066 6785 0001 – Bank Spółdzielczy w Jastrzębiu Zdroju

Propozycja ubezpieczenia dzieci – Generali Bezpieczny pl

Więcej informacji pod tel. 533761234 – p. Damian Grzegorzyca,

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.