Logo Przedszkola nr 1 w Świerklanach

Planowane wyjście do OSP Świerklany

Ocena 0/5

7 maja/wtorek - planowane wyjście/w zależności od pogody/  grup Starszych tj. "Piegusków","Wiewiórek" i "Elfów"  na spotkanie z naszymi Strażakami.  Będzie super!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
wydarzenia