Wycieczka Jedyneczki "Niezłe Ziółko" - Mikołów.
Informacja dla Rodziców. Wycieczka - wyjazd 23.06. /wtorek/
- gr. Krasnale, Misie - śniadanie w tym dniu szybciej/ zbiórka 7 45, powrót ok. godz. 11 00 / wracamy na obiad/
- gr. Elfy, Wiewiórki, Pieguski - śniadanie o zwykłej porze, wyjazd godz. 10 00, wracamy na obiad, odbiór dzieci po godz. 13 00.
Dzieci proszę ubrać stosownie do pogody, tj. na cebulkę, pełne obuwie oraz obowiązkowo nakrycie głowy i pusty plecaczek/ nie zabieramy prowiantu z domu!!!/ Rodziców z gr. Krasnale prosimy o przygotowanie ubranek na zmianę tj. majteczki, spodenki itp.
Dzieci otrzymują od nas przekąskę i wodę, na miejscu niespodzianka - lody rzemieślnicze/ koszt lodów pokryjemy ze zbiórki zorganizowanej przez Radę Rodziców na naszym PIKNIKU/ Dziękujemy naszym Kochanym Mamom, za słodki bufet.
Koszt wycieczki/warsztatów pokryty z budżetu przedszkola. Przejazd autokarem pokrywa Rada Rodziców.
W razie pytań zapraszam do siebie lub do wychowawców.
Dziękuję.
Mirosława Frydecka - dyrektor "Jedyneczki"

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!