Powitanie jesieni, zajęcia w poszczególnych grupach. W miarę możliwości prosimy o ubiór w kolorze pomarańczowym :)
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!