Logo Przedszkola nr 1 w Świerklanach

Sesja Foto dla Absolwentów Jedyneczki

Ocena 0/5

Sesja fotograficzna -  dla Absolwentów Jedyneczki, czyli przedszkolaków kończących przygodę z "Jedyneczką" tj. gr. "Pieguski" oraz 13  "Wiewiórek".  Zdjęcia zaraz po śniadaniu, ubiór galowy, odświętny  WAŻNE!!! W tym dniu prosimy o obecność wszystkich Starszaków/ nie będzie sesji uzupełniającej/

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
wydarzenia