Sesja Foto dla Absolwentów Jedyneczki
Sesja fotograficzna - dla Absolwentów Jedyneczki, czyli przedszkolaków kończących przygodę z "Jedyneczką" tj. gr. "Pieguski" oraz 13 "Wiewiórek". Zdjęcia zaraz po śniadaniu, ubiór galowy, odświętny WAŻNE!!! W tym dniu prosimy o obecność wszystkich Starszaków/ nie będzie sesji uzupełniającej/

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!