Ustawienia

Imieniny: Albert, Laura, Adolf
słonecznie

Kadra pedagogiczna

Pracownicy Przedszkola nr 1 w Świerklanach – to pedagodzy wykwalifikowani, pełni ciepła, oddani swojej pracy. Posiadają kwalifikacje z zakresu wychowania przedszkolnego i nauczania zintegrowanego, oligofrenopedagogiki, wychowania przedszkolnego z propedeutyką nauczania jęz. angielskiego, psychokorekcji zaburzeń zachowania dzieci i młodzieży, terapii pedagogicznej, organizacji i zarządzania oświatą. Zatrudniamy również specjalistów na stanowiskach pedagog specjalny, psycholog – pedagog, tyflopedagog oraz logopeda, fizjoterapeuta, terapeuta SI/surdopedagog.

Drodzy Rodzice, zapraszamy do spotkań, na których dowiecie się więcej o osiągnięciach, postępach czy trudnościach swojej pociechy. Będziecie mogli poddać głębszej refleksji i analizie sposoby zachowania się swojego dziecka, omówić powodzenia, niepowodzenia, trudności wychowawcze.  Razem ustalimy właściwe postępowanie z dzieckiem.

Prosimy o umawianie spotkań z wychowawcami/nauczycielami/ specjalistami  – osobiście lub drogą mailową. Harmonogram dostępności nauczycieli znajduje się na tablicy informacyjnej umieszczonej na parterze.

Dyrektor mgr Mirosława Frydecka, nauczyciel dyplomowany/oligofrenopedagog/trener sensoplastyki -  adres e-mail: przedszkole@pnr1.swierklany.pl

Wychowawcy grup

mgr Agnieszka Paszenda

apaszenda@pnr1.swierklany.pl

Specjaliści:
specjalizacja imię i nazwisko adres e-mail
oligofrenopedagog, pedagog specjalny mgr Aleksandra Zmarzły

azmarzly@pnr1.swierklany.pl

logopeda mgr Sylwia Kuczka/n-l kontraktowy

skuczka@pnr1.swierklany.pl

psycholog, tyflopedagog mgr Monika Machulik/n-l mianowany

mmachulik@pnr1.swierklany.pl

fizjoterapeuta mgr Agata Oskwarek/n-l kontraktowy

aoskwarek@pnr1.swierklany.pl

terapeuta SI,surdopedagog mgr Joanna Drabiniok Gojny/n-l kontraktowy joanna.drabiniok-gojny@sp1.swierklany.pl

Katecheta mgr Małgorzata Bernat /n-l dyplomowany – /pokój nauczycielski w szkole/

Personel techniczny
stanowisko imię i nazwisko
Intendent

Aleksandra Drygała intendent@pnr1.swierklany.pl

Kucharka  Teresa Smyczek
Pomoce kuchenne Katarzyna Orzechowska, Sylwia Rduch, Cecylia Foja, Patrycja Misala/zastępstwo Agnieszka Koźlik
Pomoc nauczyciela Danuta Giemlik, Anna Żymełka, Wioleta Fojcik, Wiktoria Wala, Sabina Kuśka, Julia Koźlik, Monika Picz.
Woźne oddziałowe/Pomoc nauczyciela/Sprzątaczka Dominika Sobik, Justyna Olma, Ewelina Karwot, Aleksandra Wikar, Marzena Ucher,
Konserwator  Zenon Stabla

Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.