Ustawienia

Imieniny: Kamil, Robert, Szymon
pochmurno

Programy, projekty "Jedyneczki"

Jesteśmy twórcami programów własnych, projektów edukacyjnych, rozwiązań innowacyjnych
Innowacje pedagogiczne, programy, projekty w roku szkolnym 2023/2024:

1. Grafomotoryka w zabawach ukryta -  autor Agnieszka Paszenda
  2. Kolorowe klocki -  innowacja pedagogiczna - autor Małgorzata Torebko
  3. Projekt Gramy Zmysłami - koordynator Agata Oskwarek
  4. Niebieskie Igrzyska  - koordynator Agata Oskwarek
  5. Mądrzy Rodzice "Jedyneczki"/warsztaty dla dzieci i rodziców -  specjaliści
  6. „Zawody i pasje naszych Najbliższych” – autor Agata Cebo.

Zestaw programów – rok szkolny 2023/2024  do wglądu pokój n-lski/

Projekty, akcje „Jedyneczki”

Projekt Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego  – „Kultura w sieci dla dzieci”. Wędrówki z Kulką i Kulkiem, pozwolą dzieciakom na poznanie ciekawostek z różnych regionów naszego pięknego kraju. więcej na http://kula.gov.pl/
„Mamo, tato wolę wodę” –  kolejna edycja,  więcej czytaj
Akcje charytatywne

1. „Góra Grosza”  więcej czytaj  Dziękujemy za wsparcie Akcji na rzecz Towarzystwa „Nasz Dom” i zbiórki „grosików”.
  2. Pola Nadziei /sadzenie cebulek żonkili/ – akcja/ kolejna edycja/ na rzecz Niemedycznego Hospicjum Ojca. Rafała Kalinowskiego w Rybniku.
  3. Kolorowo, nakrętkowo – akcja dla Wiktorii z „Piegusków”

Współpracujemy…

1. Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Czerwionce –  Leszczynach – punkt konsultacyjny w Rybniku
  2. Ośrodek Wczesnej Interwencji w Żorach
  3. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Świerklanach
  4. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Rybniku
  5. Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych przy Wójcie Gminy Świerklany

Pracujemy w oparciu o Ogólnopolskie Programy Dydaktyczno – Wychowawcze:

1. Ogólnopolski Program „Mamo tato wolę wodę”
  2. „Kubusiowi Przyjaciele Natury”
  3. Akcja „Cała Polska czyta dzieciom” oraz Klub czytających przedszkoli”.www.calapolskaczytadzieciom.pl

PUBLIKACJE - ciekawe artykuły dotyczące działalności dydaktyczno –  wychowawczej przedszkola i nie tylko…Redagujemy kwartalnik informacyjny dla dzieci i rodziców „Kurierek Przedszkolny”.
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.